Podeľte sa o svoje skúsenosti s používaním koloidných produktov s ostatnými.

Ak máte príbeh, ktorý by ste chceli poskytnúť ďalším používateľom, budeme radi, ak nám ho zašlete. Prosím, zašlite nám Vaše vyjadrenia a my ich zaradíme do tohto prehľadu.

Vyjadrenia a ohlasy na MesoCopper – koloidnú meď

Vyjadrenia a ohlasy na MesoGold – koloidné zlato

Volám sa Petra a chcela by som sa poďakovať koloidnému striebru za to, že pomohlo vyliečiť kožné choroby môjho psíka a mne ušetriť veľa peňazí, ktoré by som musela zaplatiť veterinárovi.

Môjmu psíkovi začali vypadávať chlpy na chvoste a začalo sa to rozširovať po celom tele. Okrem toho si hrýzla labky a mala ich celé červené a zapálené. Išla som k veterinárovi a on mi povedal, že to môžu byt roztoče alebo nejaký bakteriálny vírus. Keď mi povedal, koľko peňazí bude stáť celý proces liečby a že môj psík bude musieť užívať antibiotiká 6 mesiacov, tak som sa rozhodla nájsť alternatívny spôsob liečenia. Sadla som za počítač a po niekoľkých hodinách hľadania som natrafila na MesoSilver – koloidné striebro. Kúpila som jednu fľašku a začala som to aplikovať na môjho vypĺznutého psíka. Asi po týždni sprejovania pokožky každý deň zaznamenala som, že jej začali rásť na chvostíku jemne chĺpky a labky už neboli také červené a opuchnuté. Prestala som s aplikáciou striebra a zhruba do 6 týždňov bol celý chvost zarastený srstou. Labky sa tiež zahojili.

Pravdu povediac, zo začiatku som bola skeptická o účinkoch koloidného striebra, ale keď som videla, ako to fungovalo na môjho psíka, celá nedôvera a skepticizmus sa rozplynul.
Znova ďakujem za úžasný produkt.

Petra
Bratislava