Na stránke Efektívnosť je vysvetlené, prečo efektívnosť koloidného striebra je úmerná ploche povrchu častíc. Pretože MesoSilver má omnoho vyššiu hodnotu plochy povrchu častíc ako ktorýkoľvek produkt iónového striebra, je pravdepodobné, že rovnako bude omnoho vyššia aj anti-mikrobiálna efektívnosť. Vykonané testy naozaj potvrdili vyššiu efektívnosť MesoSilver voči produktu s iónovým striebrom.

Graf ukazuje výsledky testov vykonaných v EMSL laboratóriách. Porovnáva anti-mikrobiálnu efektívnosť voči baktériám E-Coli produktu MesoSilver a produktu iónového striebra Sovereign Silver. Produkt Sovereign Silver bol vybraný ako typický komerčne vyrábaný produkt obsahujúci iónové striebro. Fyzikálne vlastnosti produktu Sovereign Silver sú veľmi podobné stovke iných produktov iónového striebra ponúkaných na trhu, a taktiež podobné produktom vyrobených doma pomocou rôznych generátorov koloidného striebra založených na elektrolytickom procese.

MesoSilver 20 ppm bol schopný znížiť množstvo baktérií pod úroveň merateľnosti v priebehu 24 hodín.

Graf jasne ukazuje, že MesoSilver znížil množstvo baktérií pod hranicu merateľnosti v priebehu 24 hodín, zatiaľ čo produkt iónového striebra bol rádovo menej efektívny v schopnosti znížiť množstvo baktérií za rovnaký čas. Druhá čiara pre každý testovaný produkt predstavuje pridanie kyseliny chlorovodíkovej (HCl) do vzorky, čo simuluje množstvo chloridu prítomného v žalúdočnej kyseline. Znížená efektívnosť iónového striebra v prítomnosti žalúdočnej kyseliny je jasne viditeľná (zelená čiara).

Úplnú laboratórnu správu s popisom spôsobu testovania si môžete prečítať na:
www.silver-colloids.com/misc/Meso_vs_Sovereign-E-coli.pdf.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *