Pravdepodobne už každý počul o rozprávkových výhodách pri pridaní nano-častíc striebra do ponožiek. Už nikdy viac zapáchajúce nohy, nikdy viac páchnuce topánky a tenisky, nikdy viac atletické chodidlá – ak budete používať strieborné ponožky.

Výhody strieborných ponožiek:

  • Striebro ničí baktérie, ktoré zapríčiňujú zápach, tým zabraňuje zápachu
  • Prinášajú nohám lepšie zdravie a hygienu
  • Jedinečné anti-bakteriálne vlastnosti striebra zdolávajú atletické chodidlá a zápach

Vyrobte si vlastné strieborné ponožky doma

Nemusíte kupovať drahé strieborné ponožky v špeciálnych obchodoch. Nasprejujte MesoSilver na ponožky, ktoré už máte. MesoSilver obsahuje nano-častice striebra, ktoré vsiaknu do bavlnených vlákien a tak poskytnú anti-bakteriálne účinky. Ľubovoľné bavlnené ponožky (alebo také, ktoré aspoň čiastočne obsahujú bavlnu) sa tak stanú striebornými ponožkami. Výroba strieborných ponožiek už nemôže byť jednoduchšia. Tu je príklad, ako si v štyroch krokoch vyrobiť strieborné ponožky.

  • Nájdite pár ponožiek z bavlny alebo obsahujúce bavlnu.
  • Vyperte, vyžmýkajte a vysušte ich.
  • Nasprejujte koloidné striebro MesoSilver a nechajte ich vyschnúť.
  • Vaše ponožky sú teraz napustené nano-časticami striebra a pripravená na nosenie.
  • Znova aplikujte malé množstvo po každom vypraní.

Efektívnosť koloidného striebra je neporovnateľná

Koloidné striebro je známe ničením baktérií, plesní a vírusov, a teda je veľmi efektívne na výrobu strieborných ponožiek. Koloidné striebro má históriu v rozpätí stoviek rokov ako efektívny bojovník proti mikróbom. Zdá sa, že patogénne mikroorganizmy nie sú schopné si vytvoriť imunitu voči ničivému účinku striebra. Známe anti-bakteriálne účinky striebra kombinované s veľkou plochou povrchu nano-častíc striebra v produkte MesoSilver poskytujú neprekonateľné anti-mikrobiálne účinky potrebné na výrobu prvotriednych strieborných ponožiek.

Aká je aktívna zložka produktu MesoSilver?

MesoSilver je suspenzia (zmes) sub-nanometrových častíc striebra o čistote 0,9999 v čistej deionizovanej vode. Takáto kombinácia sa nazýva koloid. Nano-častice striebra v produkte MesoSilver majú priemer o veľkosti 0,65 nanometra alebo menej, čo je len o niečo viac ako dvojnásobok priemeru samotného atómu striebra. Pretože tieto častice striebra sú také malé a ich koncentrácia je vysoká, výsledkom je koloidné striebro s veľmi veľkou plochou povrchu častíc. Vo svete chémie, plocha povrchu určuje, ako efektívne látka reaguje so svojim okolím. Anti-mikrobiálne vlastnosti kovového striebra sú známe stáročia. Zdá sa, že častice striebra sú jedným z najúčinnejších prírodných látok zabíjajúcich patogénne mikroorganizmy. Zároveň sú ne-toxické pre ľudský organizmus.

MesoSilver je najefektívnejšie koloidné striebro

Mnoho produktov je ponúkaných ako koloidné striebro, ale v skutočnosti sú to väčšinou roztoky iónového striebra. Pravé koloidné striebro obsahuje predovšetkým nano-častice striebra. Prečítajte si pravdu o iónovom striebre, ktorú ostatní výrobcovia nechcú, aby ste sa dozvedeli. MesoSilver má najvyššie percentuálne zastúpenie svojho obsahu striebra vo forme nano-častíc, nie iónov, čím je jedinečné na výrobu vlastných strieborných ponožiek doma.

Jednoducho nastriekajte MesoSilver na bavlnené ponožky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *